STRONY:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14

Piąte miejsce dla Cuprum Lubin

Ostatni mecz rundy zasadniczej zakończył się zwycięstwem Cuprum Lubin. Pokonaliśmy Jastrzębski Węgiel 3:2 na terenie rywala, co dało nam dwa punkty oraz piąte miejsce po rundzie zasadniczej w naszym pierwszym sezonie w Plus Lidze. Wiadomo było, że mecz w Jastrzębiu nie będzie należał do łatwych. I nam i rywalom zależało na jak najlepszym wyniku, który by pomógł w kolejnych fazach rozgrywek. Pierwszy set to walka punkt za punkt, co doprowadziło do walki na przewagi i skończyło się zwycięstwem dla Cuprum. Drugi set wygrany dla Jastrzębia, trzeci znowu dla lubinian. Mecz był bardzo zacięty, o czym świadczy czwarty set, znowu rozgrywany na przewagi, ale tym razem punktowany dla rywala. W tie-breaku wydawało się, że mecz zakończy się zwycięstwem Jastrzębskiego Węgla, ale Miedziowi doprowadzili do wyrównania punktów i w efekcie cały mecz zakończył się zwycięstwem Cuprum Lubin. MVP meczu został zawodnik Cuprum - Grzegorz Łomacz. Gratulujemy!

Naszym zawodnikom na hali w Jastrzębiu-Zdroju dopingował Klub Kibica, który - pomimo utrudnień stworzonych przez organizatora meczu - pomógł lubinianom wygrać to spotkanie.

Już w środę kolejny mecz z Jastrzębskim Węglem. Na naszej hali odbędzie się spotkanie w play-off'ach Plus Ligi, a następnie znowu wyjazd do Jastrzębia na mecz rewanżowy w sobotę. Przy ewentualnym remisie rozegrane zostanie trzecie spotkanie w niedzielę w Jastrzębiu- Zdroju.

22.02.2015

Ostatni mecz

To będzie już ostatnia kolejka spotkań w rundzie zasadniczej tego sezonu siatkarskiego. Jednak emocje będą do samego końca, ponieważ nadal trwa walka o piąte miejsce w tabeli. Cuprum Lubin ma nawet szansę skończyć rundę na czwartym miejscu, jeśli zdobędzie trzy punkty w Jastrzębiu-Zdroju, a Transfer Bydgoszcz nie poradzi sobie z Czarnymi w Radomiu. Wszystko zależy od sobotniego meczu z Jastrzębskim Węglem, który w listopadzie pokonał na naszej hali Cuprum 3:1. Tym razem liczymy na lepszy wynik, zwłaszcza że spora grupa kibiców z Klubu Kibica jedzie do Jastrzębia, aby na miejscu dopingować i pomóc naszej drużynie. Rywal wraca na swoją halę po nieudanym meczu we Włoszech w europejskiej lidze mistrzów, więc możemy się spodziewać zaciętego meczu. Jastrzębianom także zależy na wygranej, ponieważ wtedy mają szansę na awans w tabeli i tym samym na granie w play-off'ach ze słabszym przeciwnikiem. Natomiast mecz Czarnych Radom z Transferem Bydgoszcz, tak dla nas ważny, będzie ostatnim meczem kolejki - dopiero w niedzielę.

19.02.2015

Zwycięstwo za dwa punkty

W meczu beniaminków Plus Ligi lepsze okazało się Cuprum Lubin. Po pięciosetowym pojedynku pokonujemy we własnej hali zespół Banimexu. Po pierwszym secie przegranym na przewagi lubinianie wzieli się ostro do roboty i zdecydowanie wygrali w dwóch kolejnych. Wydawało się, że zespół z Będzina już się poddał, ale ku zaskoczeniu wszystkich ambitnie walczył do końca i udało mu się wygrać czwartego seta. Kolejne emocje zaserwowali nam siatkarze w tie breaku, w którym toczyła się nerwowa walka punkt za punkt. Raz prowadzili będzinianie, raz lubinianie, ale ostatecznie cały mecz wygrała drużyna Cuprum Lubin. Najlepszym zawodnikiem meczu został Szymon Romać. Gratulujemy! Dopiero ostatni mecz rundy zasadniczej pokaże, która drużyna zajmie piąte miejsce w tabeli. Trudniejsze zadanie czeka Cuprum Lubin, które zmierzy się na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem. Natomiast Transfer Bydgoszcz zagra z Czarnymi w Radomiu. Dlatego zapraszamy członków Klubu Kibica na wyjazdowy mecz do Jastrzębia Zdroju. Pomóżmy naszej drużynie jak najlepiej zaprezentować się na hali rywala i powalczyć o piąte miejsce w tabeli, sensacyjne jak dla beniaminka w pierwszym sezonie Plus Ligi.

14.02.2015

Rewanż z Banimexem

W sobotę Cuprum Lubin rozegra kolejny mecz we własnej hali. Po zwycięstwie nad Bielsko-Białą nasza drużyna zagra z Banimexem z Będzina. To również beniaminek Plus Ligi, nasz dobry znajomy z rozgrywek pierwszoligowych. W listopadzie wcale nie tak łatwo ale pokonaliśmy zespół gospodarzy w hali w Sosnowcu (28:26, 28:30, 22:25, 23:25). Obecnie jesteśmy zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Różnica punktowa w tabeli między zespołami to aż 32 punkty, ale będzinianie sprawiali już niespodzianki, więc nie wolno lekceważyć tego zespołu. Zostały tylko dwa mecze w rundzie zasadniczej, trwa walka z Transferem Bydgoszcz o piąte miejsce w lidze. Im wyższe miejsce, tym łatwiejszy przeciwnik w play-offach. To ostatni mecz w Lubinie w fazie zasadniczej rozgrywek. Zapraszamy kibiców na halę, żeby wspomóc dopingiem naszą drużynę!

13.02.2015

Zebranie Klubu Kibica Cuprum Lubin

Po meczu z Będzinem (sobota 14.02.2014, godz. 18.00) prosimy o pozostanie na trybunie klubu kibica w celu omówienia założenia Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej Cuprum Lubin. Prosimy o liczny udział w zebraniu naszych członków ze względu na ważne i pilne zagadnienia dotyczące rozwoju naszego Klubu.

09-02-2015

Komplet punktów dla Cuprum

Po raz drugi w tym sezonie lubinianie pokonują zespół z Bielsko-Białej wynikiem 3:0. Bielszczanie nie utrzymali dobrej passy trzech ostatnich zwycięstw. Mecz toczył się pod dyktando naszej drużyny, która kontrolowała cały czas sytuację na boisku. Trzy kolejno wygrane sety 25:21, szybkie zwycięstwo i możemy dopisać kolejne trzy punkty do naszego dorobku w tym sezonie w Plus Lidze. Awansujemy na piąte miejsce w tabeli. Najlepszym zawodnikiem spotkania został Jeroen Trommel z Cuprum. Gratulujemy!

07.02.2015

Puchar Mistrzów Świata w Lubinie

W sobotę, podczas meczu Cuprum Lubin - BBTS Bielsko-Biała, zapraszamy na prezentację Pucharu FIVB, który polska drużyna zdobyła podczas rozgrywanych w naszym kraju na przełomie sierpnia i września 2014 roku Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Puchar będzie można obejrzeć oraz zrobić z nim pamiątkowe zdjęcia.

04.02.2015

Faworyt nie zawiódł

AZS Częstochowa pokonana, ale nie było tak łatwo jak by się mogło wydawać przed meczem. Spotkanie było bardzo zacięte. Zaczęło się od wygranego seta dla lubinian, a także zwycięstwa w drugim dla naszego zespołu. Jednak zawodnicy z Częstochowy nie poddali się, i wygrali trzeciego seta. Punkt za punkt. W czwartym to już Cuprum było drużyną lepszą i zdecydowanie ten set należał do nich. Wygrywamy za trzy punkty, zła passa przegranych meczy zakończona, wracamy do gry! MVP meczu został zawodnik Cuprum Lubin - Grzegorz Łomacz. Gratulujemy.

Klub Kibica Cuprum Lubin był reprezentowany w Częstochowie przez kilka osób. Dziękujemy za doping dla naszej drużyny!

04.02.2015

Szansa na zwycięstwo

Kolejny przeciwnik Cuprum Lubin to zespół AZSu z Częstochowy. W pierwszej rundzie zasadniczej pokonaliśmy ich w Lubinie 3:1, teraz czas na rewanż u rywala. Obecnie dzielą nas w tabeli aż 23 punkty. To sprawia, że nasza drużyna uważana jest za faworyta tego spotkania. Po dwóch porażkach z rzędu mamy nadzieję, że mecz w Częstochowie będzie przełamaniem naszej drużyny. Czas przypomnieć, że zespoły Plus Ligi muszą się liczyć z beniaminkiem z Lubina i jeszcze nie raz sprawimy niespodzianki, które będą skutkowały zdobyciem punktów dla Cuprum.