STRONY:  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14

Rewanż z Kielcami

To będzie już 20 kolejka w Plus Lidze. W spotkaniu rewanżowym podejmujemy na własnym terenie drużynę Effectora Kielce. W pierwszej rundzie rozgrywek przegraliśmy niespodziewanie w Kielcach 2:3, ale teraz Cuprum Lubin od Effectora Kielce w tabeli Plus Ligi dzieli prawdziwa przepaść punktowa - mamy aż 22 punkty więcej niż kielczanie. Można by śmiało stawiać na łatwe zwycięstwo naszej drużyny, ale nie możemy lekceważyć przeciwnika, żeby to się nie zemściło stratą punktów w tym spotkaniu. Jeśli wygramy, będzie to piąte zwycięstwo pod rząd naszych siatkarzy. Zapraszamy kibiców na halę w Lubinie i zachęcamy do dopingowania naszej drużynie!

Podczas meczu będzie możliwość zapisania się na listę chętnych na wyjazdowy mecz w Bydgoszczy oraz przekazania pieniędzy na przejazd.

17.01.2015

Horror w Radomiu

Wiadomo było, że mecz nie będzie należał do łatwych, zwłaszcza że Cuprum Lubin grało w dodatku na wyjeździe. Po pierwszym wygranym dla nas secie już było wiadomo, że radomianie nie dadzą nam łatwo prowadzenia. Potwierdziło się to w drugim secie, którego wygrali Czarni. Trzeci set to walka punkt za punkt, ale zimną krwią wykazali się nasi siatkarze. Czwarty set, wygrany 30:28, daje nam już czwarte zwycięstwo pod rząd oraz po raz kolejny wzbogacamy się o trzy punkty. W dwumeczu z Czarnymi udaje nam się zdobyć komplet punktów. MVP meczu został wybrany Dmytro Paszycki.

Klub Kibica był reprezentowany w hali w Radomiu przez troje naszych członków. Dziękujemy za doping oraz poświęcenie czasu na wyjazd i kibicowanie naszej drużynie!

10-01-2015

Pokonać znowu Czarnych Radom

Cuprum Lubin czeka wyjazdowy mecz w Radomiu. W pierwszej fazie rozgrywek wygraliśmy na naszej hali 3:1, więc tym razem to drużyna z Radomia będzie chciała się nam zrewanżować i zwyciężyć na swoim terenie. Cuprum wygrało trzy ostatnie mecze, Cerrad dwa, więc zanosi się na bardzo dobry pojedynek dwóch niepokonanych ostatnio drużyn. Po dzisiejszej przegranej Zaksy jest okazja, aby umocnić się na szóstym miejscu w tabeli, a tym samy spokojnie myśleć o meczach w najlepszej ósemce Plus Ligi.

09-01-2015

Mistrz po raz trzeci niepokonany

Skończyły się rozgrywki Pucharu Polski dla Cuprum Lubin. Faworytem meczu w Bełchatowie była Skra i to właśnie ona przechodzi do półfinałów. Po czterosetowym meczu bełchatowianie zaliczają już trzecie zwycięstwo z naszą drużyną. Chociaż były nadzieje, wygraliśmy pierwszego seta, drugiego przegraliśmy, w trzecim - pomimo 7 punktów przewagi - również przegraliśmy. W czwartym jeszcze była walka i ambicje naszych siatkarzy, ale nie wystarczyło to do wygrania całego meczu. Gratulujemy zwycięzcy i zapowiadamy walkę w kolejnej edycji Pucharu Polski.

Podziękowania należą się również naszym kibicom, którzy prywatnie udali się na mecz, aby na miejscu dopingować naszej drużynie!

Zdjęcia z meczu dostępne TUTAJ

07-01-2015

Drugi mecz pucharowy

W środę nasi siatkarze rozegrają mecz ćwierćfinałowy Pucharu Polski. Będzie to spotkanie z Mistrzem Polski, czyli Skrą Bełchatów. Pojedynki w Plus Lidze między tymi zespołami są korzystne dla Bełchatowa, ale miejmy nadzieję, że do trzech razy sztuka, i teraz my będziemy się cieszyć ze zwycięstwa i awansu do półfinału Pucharu Polski. We wcześniejszej fazie pucharowej Cuprum pokonało na wyjeździe pierwszoligowy Ślepsk Suwałki 3:2, a Skra Bełchatów wygrała u siebie z Indykpolem Olsztyn 3:1.

06-01-2015

Młode Wilki pokonane

Udał się nam rewanż za porażkę w Warszawie w piątej kolejce Plus Ligi. Dzisiaj pokonujemy zespół Politechniki Warszawskiej 3:0 i oczywiście dopisujemy kolejne trzy punkty do naszego ligowego dorobku. Pozwoli nam to na potwierdzenie naszej skuteczności oraz umocnienie się wśród najlepszych drużyn Plus Ligi. Po horrorze w pierwszym secie, kiedy Cuprum przegrywało już nawet 16:22, podjęliśmy walkę, co zaowocowało wygraniem seta na przewagi. Kolejne dwa sety były już tylko formalnością i zdecydowanie pokonaliśmy drużynę ze stolicy. MVP meczu został Szymon Romać. Gratulujemy!

03-01-2015

Czas na rewanż

Chwili odpoczynku nie mają siatkarze Plus Ligi. To będzie już 18-ta kolejka spotkań, pierwsza w nowym roku. Tym razem zagramy spotkanie na hali w Lubinie z drużyną Politechniki Warszawskiej, z którą w stolicy przegraliśmy w pierwszej rundzie 1:3. Obecnie te dwie drużyny są w środku tabeli, ale dzieli nas aż 7 punktów przewagi. Politechnika stara się o utrzymanie w strefie zespołów, które zagrają w play offach. My konsekwentnie umacniamy się już w gronie najlepszych drużyn. Zapraszamy wszystkich na mecz. Kibicujmy, aby rewanż z Politechniką zakończył się naszym zwycięstwem!