6. Jeśli chcielibyśmy jeszcze Rodzinę dodatkowo czymś obdarować to przydadzą się – np. koce, poduszki, ręczniki itp. rzeczy, które w wieloosobowej rodzinie przydają się zawsze -  może ktoś ma w domu nieużywane.
7. W sprawie zbiórki rzeczy materialnych i darowizn pieniężnych prosimy kontaktować się z Edytą i Robertem – telefonicznie lub na Facebooku – priv.

Liczymy na Was!!!

Zarząd Stowarzyszenia Klub Kibica Cuprum Lubin

23.11.2015

Faworyt nie zawiódł

Piąta kolejka PlusLigi zaczęła się meczem w Lubinie. Cuprum Lubin podejmowało ostatnią drużynę z tabeli - Effector Kielce. Wszyscy spodziewali się szybkiego zwycięstwa naszej drużyny. Ale kielczanie postraszyli już od samego początku i w pierwszym secie nawet dość długo to oni byli na prowadzeniu. Wynik tego seta rozstrzygnął się dopiero w grze na przewagi. Zaskoczeni walką Effectora, w drugim secie lubinianie nie pozwolili już żeby przeciwnicy podbudowani dobrą grą na początku spotkania dalej zagrażali naszej drużynie. W trzeciej części kielczanie zerwali się jeszcze do gry i prowadzili na kilka punktów, ale Miedziowi doprowadzili do wyrównania i potem kontrolowali sytuację na boisku. Kolejne, czwarte już zwycięstwo stało się faktem, a nasza drużyna dzięki temu awansowała na pierwsze miejsce w tabeli! Niestety pewnie tylko na jeden dzień, ale nie mamy nic przeciwko, żeby na koniec sezonu pozycja Cuprum Lubin w tabeli była podobna :)

Cuprum Lubin - Effector Kielce 3:0 (31:29, 25:20, 25:22)
MVP: Mateusz Malinowski
Cuprum Lubin: Malinowski (18), Pupart (15), Możdżonek (11), Bohme (9), Włodarczyk (4), Łomacz (2), Romać (1), Gorzkiewicz (1), Taht (1), Rusek (libero)
Effector Kielce: Jungiewicz (15), Bieniek (11), Wierzbowski (9), Takvam (5), Buchowski (4), Kędzierski (1), Vitiuk (1), Maćkowiak, Sobczak (libero)
Widzów: 2230.

21.11.2015

Czwarte zwycięstwo?

W piątek Cuprum Lubin podejmie na swojej hali jak na razie najsłabszy zespół tego sezonu. Effector Kielce jeszcze nie zdobył punktu w tych rozgrywkach i oczywiście zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Chociaż trzeba przyznać, że kielczanie grali na razie z samymi mocnymi drużynami. Teraz też nie będzie im łatwo. Nasza drużyna wygrała trzy ostatnie mecze i nie zwalnia tempa. W poprzednim sezonie te dwie drużyny zagrały 4 mecze ze sobą i zawsze wygrywał gospodarz. Nie można jednak lekceważyć Effectora, który na pewno pragnie zrobić niespodziankę w Lubinie i przełamać się w nowym sezonie. Oby to się nie zdarzyło z naszą drużyną. Już mecz z teoretycznie słabszym Będzinem pokazał, że trzeba w każdym meczu walczyć do końca i nie odpuszczać meczów ze względu na poziom przeciwnika.

Zapraszamy wszystkich kibiców na lubińską halę. Następny mecz w Lubinie dopiero za 3 tygodnie, ponieważ nasz zespół zagra trzy spotkania pod rząd na wyjazdach. Dlatego więc będzie to ostatnia okazja kibicować naszej drużynie w tym miesiącu!

19.11.2015

Cuprum Lubin  2:2  Effector Kielce
Effector Kielce  3:2  Cuprum Lubin MVP: Krzysiek 2014/15 I r-z. 7. kolejka 29.10.2014
Cuprum Lubin  3:1  Effector Kielce MVP: Borovnjak 2014/15 II r-z. 20. kolejka 19.01.2015
Effector Kielce  3:2  Cuprum Lubin MVP: Jungiewicz 2014/15 II r. play-off 06.03.2015
Cuprum Lubin  3:0  Effector Kielce MVP: Trommel 2014/15 II r. play-off 13.03.2015

Wyjazdy na mecze

Klub Kibica organizuje wyjazdy kibiców na mecze trzech kolejek spotkań, które odbędą się na halach naszych przeciwników. Będą to trzy mecze pod rząd poza Lubinem.

6. BBTS Bielsko-Biała   -:-   Cuprum Lubin środa 18.00 25.11.2015
7. Asseco Resovia Rzeszów   -:-   Cuprum Lubin niedziela 20.00 29.11.2015
8. Lotos Trefl Gdańsk   -:-   Cuprum Lubin sobota 18.30 05.12.2015

Osoby chętne proszone są o zapisywanie się podczas meczu w Lubinie z Kielcami (piątek) lub telefonicznie.

Koszt poszczególnych wyjazdów zależny będzie od ilości osób chętnych.

Zapisy i informacje u Sebastiana, tel.: 663 713 793.

16.11.2015

Zacięty mecz w Sosnowcu

To już czwarta porażka z rzędu zespołu z Będzina. Tym razem pogromcą okazała się nasza drużyna. Będzinianie bardzo się starali żeby wygrać pierwsze spotkanie w lidze. Zaczęli bardzo dobrze, ponieważ w pierwszym secie co chwilę odskakiwali Cuprum Lubin na kilka punktów doprowadzając do piłki meczowej. Pomimo zrywu Miedziowych set wygrywa drużyna z Będzina. Wyrównana walka toczyła się także w drugim i trzecim secie, gdzie przewagę mieli lubinianie, a gospodarze gonili wynik. Zakończyły się one jednak zwycięstwem naszej drużyny. Horror rozegrał się w czwartej partii. Gospodarze nie odpuszczali meczu i niebezpiecznie prowadzili aż do połowy tej części gry. Wydawało się, że może dojść nawet do piątego seta, ale wtedy lubinianie zaczęli zdobywać punkt za punktem i ostatecznie wygrali całe spotkanie.

Wynik meczu nie odzwierciedla poziomu gry, ponieważ obie drużyny zagrały bardzo dobre spotkanie. Emocji nie brakowało w każdym secie i to aż do samego rozstrzygnięcia nie można było być pewnym wyniku.

Na hali nie zabrakło oczywiście naszego Klubu Kibica. Stanowiliśmy duże wsparcie dla naszej drużyny, co potwierdza fakt, że po zakończonym spotkaniu zawodnicy Cuprum podeszli do naszego sektora i osobiście podziękowali nam za doping. Dziękujemy!

MKS Będzin - Cuprum Lubin 1:3 (26:24, 20:25, 22:25, 22:25)
MVP: Marcin Możdżonek
Cuprum Lubin: Włodarczyk (18), Romać (15), Możdżonek (11), Pupart (10), Böhme (6), Malinowski (3), Gorzkiewicz (2), Łomacz, Rusek (libero)
MKS Będzin: Kamiński (16), Pawliński (13), Żuk (12), Baczkała (11), Warda (9), Peacock (2), Piotrowski, Laane, Lipiński, Kaczmarek (libero)
Widzów: 1300.

15.11.2015

Czwarta kolejka

Po udanym meczu w Lubinie nasza drużyna wyjeżdża do Sosnowca na mecz z Będzinem. Jest to drużyna bardzo dobrze nam znana, ponieważ przez kilka sezonów graliśmy razem w pierwszej lidze, a nawet w tym samym sezonie zostaliśmy przyjęci do PlusLigi. Jako beniaminkom na pewno nie było tym drużynom łatwo, ale to lubinianie lepiej sobie poradzili w pierwszym sezonie zajmując siódme miejsce. Będzinianie po rundzie zasadniczej byli na ostatnim miejscu, ale w play-offach grali już lepiej i ostatecznie zakończyli sezon na 11. miejscu. Cuprum Lubin dwukrotnie pokonało - wtedy jeszcze - Banimex Będzin. W obecnym sezonie nasi rywale przegrali 3 pierwsze mecze, ale były to spotkania z najsilniejszymi drużynami - Jastrzębskim Węglem, Skrą Bełchatów i Zaksą Kędzierzyn-Koźle.

Cuprum Lubin jest teraz na fali. Na hali w Sosnowcu nie zabraknie także naszego Klubu Kibica. Mecz zapowiada się więc bardzo ciekawie, bo na pewno gospodarze będą chcieli w końcu wygrać, tym bardziej że grają przed swoją publicznością.

13.11.2015

Cuprum Lubin  2:0  MKS Będzin
MKS Banimex Będzin  1:3  Cuprum Lubin MVP: Łomacz 2014/15 I r-z. 12. kolejka 18.10.2014
Cuprum Lubin  3:2  MKS Banimex Będzin MVP: Romać 2014/15 II r-z. 15. kolejka 14.02.2015

Pierwsze 3 punkty

Mecz w Lubinie rozpoczął 3. kolejkę spotkań PlusLigi. Naszym rywalem był zespół z Olsztyna, który nie okazał się tak wymagającym przeciwnikiem na jakiego się zapowiadał. Pierwsze dwie partie meczu były pod dyktando lubinian, którzy cały czas kontrolowali przebieg gry i pewnie zakończyli dwa sety do 18. Już końcówka drugiego seta pokazała, że olsztynianie wzięli się za odrabianie strat i powalczą w kolejnym. Tak też się stało. Najbardziej wyrównany i emocjonujący okazał się ostatni set, w którym to goście nawet w końcówce prowadzili, ale Cuprum w ostatniej chwili doprowadziło do remisu. Miedziowi wykorzystali szansę w grze na przewagi i wygrali całe spotkanie 3:0.

Wydaje się, że z meczu na mecz Cuprum Lubin staje się coraz groźniejszym przeciwnikiem. Liczymy, że treningi i mecze prowadzone już w pełnym składzie dadzą efekty w postaci kolejnych zwycięstw.

Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:18, 25:18, 27:25)
MVP: Wojciech Włodarczyk
Cuprum Lubin: Włodarczyk (13), Malinowski (11), Możdżonek (9), Pupart (9), Böhme (9), Łomacz, Romać, Rusek (libero)
Indykpol AZS Olsztyn: Dries (13), Bednorz (8), Stoilović (7), Koelwijn (7), Zajder (4), Waliński (4), Zniszczoł (2), Adamajtis (2), Woicki, Bieńkowski, Potera (libero)
Widzów: 1960.